anulas - komentarze


NO NARESZCIE !!! Wróciłam już w piątek ale dopiero teraz zapanowałam nad sobą i zmusiłam do podzielenia się z wami tymi wszystkimi emocjami. A więc zacznę od tego, że było strasznie niewygodnie. Łóżka zwane kanadyjkami nie nadawały sie do spania, a namioty były centralnie rozbite na ziemi. W środku znajdował sie tylko mały podest na którym stały jakieś wieśniackie półki. W tym jakby to nazwać naszym ,,obozowym domie'' w dzień nie dawało się wytrzymać, bo było tak gorąco, za to w nocy trzęśliśmy sie z zimna. Jedzenie nie bardzo mi smakowało, ale to nie jest ważne. Lepiej przejdę juz do dyskoteki, o której nawet nie mam ochoty pisać. A więc były dwie dyskoteki - pierwsza długa i nawet nawet, druga jedno godzinna i strasznie obciachowa. A mianowice przez to, że zatańczyłam z jakimś wieśniakiem (którego później nazywalam Edzio-Pedzio). Zatańczyłam z nim tylko dla tego, że zazdrościłam koleżankom chłapaków i po prostu gdy ten wiesiek poprosił mnie do tańca zgodziłam się. Było zupełnie czarno i nawet nie wiedzialam kto to jest. Cieszyłam sie z tego że chociaż raz chłopak porosił mnie do tańca. Lecz gdy zapalili światło mina od razu mi zrzedła. Zobaczyłam przed sobą piegowatego faceta z gębą jak u świni. Miałam ochotę zapaść sie pod ziemię. Nie wierzyłam, że zatańczyłam z czymś takim jak to coś. Narobiłam sobie tylko siary przed koleżankami. Totalna porażka, dosłownie kanał.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.07.2005 :: 09:16 :: dat163.neoplus.adsl.tpnet.pl
motylek

Ja te| dopiero w niedziele tak powaznie nad soba zapanowalam,..extrA bloG
18.07.2005 :: 10:18 :: daq163.neoplus.adsl.tpnet.pl
motylek z5 d!!

No Ania Ania!!Ja go widzialam i mysle,ze Edzio-Pedzio naprawde fajny chlop:P(wspolczuje ci)chociaz ja mam gorszy o wiele gorszy problem....bo edzio-gedzio mysli,ze jestem jego dziewczyna!!A ty to chyba slyszalas jak on sie mnie pytal czy ja mam chlopaka??Opowiem ci wszystko jak sie spotkamy chyba ze juz ci to opowiadalam...
SUPER BLOG!
17.07.2005 :: 19:45 :: dbm48.neoplus.adsl.tpnet.pl
motylek z 4 d!!

Oj Ania!!Ja mialam ten sam problem...a nawet gorszy!!Bo po 1 tancu edzio-gedzio mysli ze jestem jego dziewczyna...!!!swietny blog!!
17.07.2005 :: 14:07 :: h110.zw.pl
Agnieszka

No tak ... w sumie to porażka tańczyć z takim wieśniuakiem z Olbrachcic .. ale to dzięki mnie wiesz już z kim tańczyłaś bo zapaliłam latarkę a swiatło odbijało się prosto w jego twarz ... no pamiętam jego minę jaką zrobił gdy światło z latarki moniki znalazło się na jego twarzy albo pamiętam ten text jak zapytał się :
Talk.pl :: Wróć