anulas - komentarze


O JACIE !!! Bardzo przepraszam, że nie napisałam tak długo notki, ale po prostu zapomnialam o blogu. Wczoraj byłam z tatą i siostrą na giełdzie we Wrocławiu. Tata kupił mi pokrowiec na komórkę. Ale nie taki zwykły, tylko odlotowy. Cały zielony z głową żaby. No mówię wam superowy !!! Kaśce też kupił tylko, że ona wybrała sobie brązowy z głową krowy. Też fajowski. ACo do dzisiejszego dnia nie mam żadnych zastrzeżeń. Już jutro imieniny. Jednak zapraszam tylko Karolcię, Motylka i Klaudię (pozdro dla nich). Uważam, że powinnam zaprosić tylko te osoby które najwięcej darzę przyjaźnią, bo przecież nie ma sensu spraszać na imieniny ludzi do których nie mam np. zaufania. Pzrygotowania do imprezy nie sa aż tak wymagajace - chipsy, tosty, picie...no i rozrywka. To chyba najważniejsze na zabawie. No dobra kończę, bo jak sie rozpiszę to do jutra nie zdążę napisać tej noci. Komentujcie i czytajcie moje noteczki. Prośba do wszystkich : BŁAGAM o komentarze.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.08.2005 :: 22:34 :: dat116.neoplus.adsl.tpnet.pl
motylek

super blog,pyszne tosty~~!!~~wejdz na www.motylka-paulinka.blog.onet.pl i zgBo[ si do konkursu na naj naj dollsa!!bBagam
Talk.pl :: Wróć