anulas - komentarze


Chciałabym nauczyć was pięknej gry, którą wymyśliła bohaterka utworu pt. ,,Pollyanna", który napisała Eleanor H. Porter. Ta cudowna gra, którą wymyśliła jedenastoletnia Pollyanna wraz ze swoim ojcem-pastorem, polega na tym, by ze wszystkiego się cieszyć. Mianowicie chodzi o to by w każdej rzeczy bądź w każdym zdarzeniu znajdować powód do radości. Gdy matka Pollyanny zmarła, dziewczynka trafiła do Koła Opieki. Tam wychowywał ja ojciec i obce dla niej kobiety. Koło Opieki otrzymywało czasem różne dary od ludzi. Pollyanna bardzo pragnęła lalki. Pewnego dnia zamiast tej zabawki dostała parę kul (takich jakie sa potrzebne ludziom, np. ze złamanymi nogami). I właśnie wtedy zaczęła się ta gra. Ojciec powiedział, że powinna sie cieszyć z tego, że nie potrzebuje tych kul, bo jest dzrowa. I to był pierwszy powód do radośći. Gdy człowiek już długo gra w tą grę później nawet nie myśli o niej tylko z przyzwyczajenia znajduje powody do radości. Żeby zrozumieć tą grę do końca, trzeba przeczytać całą wzruszającą opowieść o Pllyannie i przeżyciach jakie spotykały ją w tak młodym wieku.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.07.2005 :: 15:47 :: ddb51.neoplus.adsl.tpnet.pl
nea_oreiro

Thx że wpadłeś/aś do mnie. Jestem ci naprawdę wdzięczna.Pomogłeś/aś mi chociaż trochę w zdobywaniu marzenia. U mnie nowa nocia prosze cię wejdź jeszcze raz i chociaż spojrzyj, a jeżeli będziesz częsciej wpadać i zostawiać komcie to wpisze cię do linków. To chyba dobry układ. Mam nadzieję, że wpadniesz. Aha masz zaczepistego bloga, super kolorki i w ogóle. Wpadnij prosze ;) Pozdro i 3maj się cieplutko
http://us5.blog.onet.pl
10.07.2005 :: 19:44 :: h110.zw.pl
-=Aga=-

Aha ... Wiesz ja już nie myślę o niczym innym jak o biwaku . SORYYYY że pisze to w tym komciu ale ja nie mogę jakoś podzielić się tym co czuję dlatego piszę
wpadnij do mnie www.diddlowabrygada.blog.onet.pl

10.07.2005 :: 17:12 :: deb69.neoplus.adsl.tpnet.pl
;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć