anulas - komentarze


ACH...!
Piszę, bo...mam nadzieję, że...mogę wam coś powiedzieć. Mianowicie to, że wszyscy wokół mnie to kłamcy. No może nie wszyscy (są pewne wyjątki), ale gdy z kimś rozmawiam, wydaje mi się, że ten ktoś kpi ze mnie i tylko udaje wyrozumiałego. Czy to przez zazdrość? A może to tylko takie złudzenie? Mnie się jednak wydaje, że nie tylko ja mam takie odczucia. A może sie mylę? Cóż...jedno wiem na pewno:nie czuję się z tym dobrze. Uważam, że czas najwyższy wziąć się w garść i rozwikłać ten problem. Jeśli ktoś zna jakiś sposób, proszę by zostawił po sobie ślad w formie komentarza zawierającego radę na pozbycie się takich nieprzyjemnych odczuć. Mam nadzieję, żę znajdą się takie osoby...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.07.2005 :: 10:00 :: 80.48.189.51

Ja bardzo często spotykam się z takimi odczuciami,niemal codziennie.Mam taką koeżankę Patrycję która co mi powie to kłamie,bo ja ją sprawdzam po prostu pytam innych o nią i już.No ale wiem ktoś inny może też kłamać.Wiesz w niektórych wydarzeniach o których ona mi opowiada to ja wiem bo mogłam w nich być i wiedzieć co było naprawde.I po tym właśnie rozpoznaje czy ona jest kłamcą,kiedy ona daje się we znaki ,że jest kłamcą zaczynam tracić z nią kontakty do tego stopnia że się już do siebie nie odzywamy.
09.07.2005 :: 18:52 :: h110.zw.pl
-=Aga=-

Myślę że każda nastolatka ma taki problem jak ty. Nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie , ale może to cię uspokoi że ja [przez jakiś czas miałam uczucie że każdy coś złego o mnie myśli i że jak gdzieś chodziłam ktoś ciągle za mna chodzi
Talk.pl :: Wróć